4715MS-20T-B50-BE0 NMB Tech
  • Part Number: 4715MS-20T-B50-BE0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 119X38MM 200VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 4715MS-20T-B50-BE0 NMB Tech
    4715MS-20T-B50-BE0 NMB Tech
    4715MS-20T-B50-BE0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 4715MS-20T-B50-BE0 is described as FAN AXIAL 119X38MM 200VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM