4715MS-10T-B40-B00 NMB Tech
  • Part Number: 4715MS-10T-B40-B00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 119X38MM 100VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 4715MS-10T-B40-B00 NMB Tech
    4715MS-10T-B40-B00 NMB Tech
    4715MS-10T-B40-B00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 4715MS-10T-B40-B00 is described as FAN AXIAL 119X38MM 100VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM