4715FS-23T-B30-D00 NMB Tech
  • Part Number: 4715FS-23T-B30-D00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 119X38MM 230VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 4715FS-23T-B30-D00 NMB Tech
    4715FS-23T-B30-D00 NMB Tech
    4715FS-23T-B30-D00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 4715FS-23T-B30-D00 is described as FAN AXIAL 119X38MM 230VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ