4712KL-04W-B49-P50 NMB Tech
  • Part Number: 4712KL-04W-B49-P50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 119X32MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 4712KL-04W-B49-P50 NMB Tech
    4712KL-04W-B49-P50 NMB Tech
    4712KL-04W-B49-P50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 4712KL-04W-B49-P50 is described as FAN AXIAL 119X32MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Dfrobot
  • Description
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W