3115PS-23T-B30-A00 NMB Tech
  • Part Number: 3115PS-23T-B30-A00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 3115PS-23T-B30-A00 NMB Tech
    3115PS-23T-B30-A00 NMB Tech
    3115PS-23T-B30-A00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 3115PS-23T-B30-A00 is described as FAN AXIAL 80X38MM 230VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA