3115PS-12W-B30-A00 NMB Tech
  • Part Number: 3115PS-12W-B30-A00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 3115PS-12W-B30-A00 NMB Tech
    3115PS-12W-B30-A00 NMB Tech
    3115PS-12W-B30-A00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 3115PS-12W-B30-A00 is described as FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A