3115PS-12T-B30-A00 NMB Tech
  • Part Number: 3115PS-12T-B30-A00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 3115PS-12T-B30-A00 NMB Tech
    3115PS-12T-B30-A00 NMB Tech
    3115PS-12T-B30-A00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 3115PS-12T-B30-A00 is described as FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL