3115FS-23W-B30-A00 NMB Tech
  • Part Number: 3115FS-23W-B30-A00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 3115FS-23W-B30-A00 NMB Tech
    3115FS-23W-B30-A00 NMB Tech
    3115FS-23W-B30-A00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 3115FS-23W-B30-A00 is described as FAN AXIAL 80X38MM 230VAC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM