3115FS-12W-B20-A00 NMB Tech
  • Part Number: 3115FS-12W-B20-A00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 3115FS-12W-B20-A00 NMB Tech
    3115FS-12W-B20-A00 NMB Tech
    3115FS-12W-B20-A00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 3115FS-12W-B20-A00 is described as FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ