3110KL-05W-B49-G50 NMB Tech
  • Part Number: 3110KL-05W-B49-G50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 3110KL-05W-B49-G50 NMB Tech
    3110KL-05W-B49-G50 NMB Tech
    3110KL-05W-B49-G50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 3110KL-05W-B49-G50 is described as FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V