3110KL-05W-B30-D00 NMB Tech
  • Part Number: 3110KL-05W-B30-D00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 3110KL-05W-B30-D00 NMB Tech
    3110KL-05W-B30-D00 NMB Tech
    3110KL-05W-B30-D00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 3110KL-05W-B30-D00 is described as FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ