3110KL-04W-B49-D50 NMB Tech
  • Part Number: 3110KL-04W-B49-D50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 3110KL-04W-B49-D50 NMB Tech
    3110KL-04W-B49-D50 NMB Tech
    3110KL-04W-B49-D50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 3110KL-04W-B49-D50 is described as FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"