2412PS-12W-B30-A00 NMB Tech
  • Part Number: 2412PS-12W-B30-A00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE
  • Category: AC Fans
  • Status:
  • More about 2412PS-12W-B30-A00 NMB Tech
    2412PS-12W-B30-A00 NMB Tech
    2412PS-12W-B30-A00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the AC Fans category. 2412PS-12W-B30-A00 is described as FAN AXIAL 60X30MM 115VAC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> AC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  AC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A