2410RL-04W-B60-C00 NMB Tech
  • Part Number: 2410RL-04W-B60-C00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: FAN, 60mm SQ X 25mm DP 12VDC 26.4CFM BALL BEARING
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 2410RL-04W-B60-C00 NMB Tech
    2410RL-04W-B60-C00 NMB Tech
    2410RL-04W-B60-C00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 2410RL-04W-B60-C00 is described as Product Description: FAN, 60mm SQ X 25mm DP 12VDC 26.4CFM BALL BEARING . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.