2408NL-05W-B59-P00 NMB Tech
  • Part Number: 2408NL-05W-B59-P00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 2408NL-05W-B59-P00 NMB Tech
    2408NL-05W-B59-P00 NMB Tech
    2408NL-05W-B59-P00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 2408NL-05W-B59-P00 is described as FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ