2408NL-05W-B49-P00 NMB Tech
  • Part Number: 2408NL-05W-B49-P00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 2408NL-05W-B49-P00 NMB Tech
    2408NL-05W-B49-P00 NMB Tech
    2408NL-05W-B49-P00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 2408NL-05W-B49-P00 is described as FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE