2408NL-05W-B19-L50 NMB Tech
  • Part Number: 2408NL-05W-B19-L50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 2408NL-05W-B19-L50 NMB Tech
    2408NL-05W-B19-L50 NMB Tech
    2408NL-05W-B19-L50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 2408NL-05W-B19-L50 is described as FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Sl Power - Condor -ault Brands
  • Description
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    View
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH