2408NL-04W-B30-L00 NMB Tech
  • Part Number: 2408NL-04W-B30-L00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 2408NL-04W-B30-L00 NMB Tech
    2408NL-04W-B30-L00 NMB Tech
    2408NL-04W-B30-L00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 2408NL-04W-B30-L00 is described as FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A