2406KL-05W-B20-L00 NMB Tech
  • Part Number: 2406KL-05W-B20-L00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 2406KL-05W-B20-L00 NMB Tech
    2406KL-05W-B20-L00 NMB Tech
    2406KL-05W-B20-L00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 2406KL-05W-B20-L00 is described as FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM