2406KL-04W-B20-L00 NMB Tech
  • Part Number: 2406KL-04W-B20-L00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 2406KL-04W-B20-L00 NMB Tech
    2406KL-04W-B20-L00 NMB Tech
    2406KL-04W-B20-L00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 2406KL-04W-B20-L00 is described as FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH