1608KL-04W-B30-L00 NMB Tech
  • Part Number: 1608KL-04W-B30-L00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 1608KL-04W-B30-L00 NMB Tech
    1608KL-04W-B30-L00 NMB Tech
    1608KL-04W-B30-L00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 1608KL-04W-B30-L00 is described as FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM