1608KL-04W-B19-L50 NMB Tech
  • Part Number: 1608KL-04W-B19-L50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 1608KL-04W-B19-L50 NMB Tech
    1608KL-04W-B19-L50 NMB Tech
    1608KL-04W-B19-L50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 1608KL-04W-B19-L50 is described as FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE