1608KL-01W-B39-L50 NMB Tech
  • Part Number: 1608KL-01W-B39-L50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 1608KL-01W-B39-L50 NMB Tech
    1608KL-01W-B39-L50 NMB Tech
    1608KL-01W-B39-L50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 1608KL-01W-B39-L50 is described as FAN AXIAL 40X20MM BALL 5VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE