1606KL-05W-B49-L50 NMB Tech
  • Part Number: 1606KL-05W-B49-L50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 1606KL-05W-B49-L50 NMB Tech
    1606KL-05W-B49-L50 NMB Tech
    1606KL-05W-B49-L50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 1606KL-05W-B49-L50 is described as FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"