15050VA-48R-GA-00 NMB Tech
  • Part Number: 15050VA-48R-GA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 150X50MM 48VDC IP69K
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 15050VA-48R-GA-00 NMB Tech
    15050VA-48R-GA-00 NMB Tech
    15050VA-48R-GA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 15050VA-48R-GA-00 is described as FAN 150X50MM 48VDC IP69K. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK