12537JE-12P-BA-F0 NMB Tech
  • Part Number: 12537JE-12P-BA-F0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXL 125.4X1.254MM BALL 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 12537JE-12P-BA-F0 NMB Tech
    12537JE-12P-BA-F0 NMB Tech
    12537JE-12P-BA-F0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 12537JE-12P-BA-F0 is described as FAN AXL 125.4X1.254MM BALL 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS