1204KL-04W-B49-B00 NMB Tech
  • Part Number: 1204KL-04W-B49-B00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 1204KL-04W-B49-B00 NMB Tech
    1204KL-04W-B49-B00 NMB Tech
    1204KL-04W-B49-B00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 1204KL-04W-B49-B00 is described as FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"