1204KL-04W-B39-B50 NMB Tech
  • Part Number: 1204KL-04W-B39-B50
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 1204KL-04W-B39-B50 NMB Tech
    1204KL-04W-B39-B50 NMB Tech
    1204KL-04W-B39-B50 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 1204KL-04W-B39-B50 is described as FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM