1204KL-01W-B30-B00 NMB Tech
  • Part Number: 1204KL-01W-B30-B00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXIAL 30X10MM BALL 5VDC WIRE
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 1204KL-01W-B30-B00 NMB Tech
    1204KL-01W-B30-B00 NMB Tech
    1204KL-01W-B30-B00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 1204KL-01W-B30-B00 is described as FAN AXIAL 30X10MM BALL 5VDC WIRE. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP