12038VA-24R-GA-00 NMB Tech
  • Part Number: 12038VA-24R-GA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 120X38MM 24VDC IP69K
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 12038VA-24R-GA-00 NMB Tech
    12038VA-24R-GA-00 NMB Tech
    12038VA-24R-GA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 12038VA-24R-GA-00 is described as FAN 120X38MM 24VDC IP69K. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM