12038GE-12N-YA-F0 NMB Tech
  • Part Number: 12038GE-12N-YA-F0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXL 120MM DIA BALL 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 12038GE-12N-YA-F0 NMB Tech
    12038GE-12N-YA-F0 NMB Tech
    12038GE-12N-YA-F0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 12038GE-12N-YA-F0 is described as FAN AXL 120MM DIA BALL 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB