11938MA-24P-GA-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938MA-24P-GA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXL 119X119MM BALL 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 11938MA-24P-GA-00 NMB Tech
    11938MA-24P-GA-00 NMB Tech
    11938MA-24P-GA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 11938MA-24P-GA-00 is described as FAN AXL 119X119MM BALL 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM