11938KA-48J-EA-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-48J-EA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 48VDC, 83.6CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-48J-EA-00 NMB Tech
    11938KA-48J-EA-00 NMB Tech
    11938KA-48J-EA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 11938KA-48J-EA-00 is described as Product Description: Fan, 48VDC, 83.6CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM