11938KA-24N-EA-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-24N-EA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 129.9CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-24N-EA-00 NMB Tech
    11938KA-24N-EA-00 NMB Tech
    11938KA-24N-EA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 11938KA-24N-EA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 129.9CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"