11938KA-24M-NT-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-24M-NT-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 119X38MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-24M-NT-00 NMB Tech
    11938KA-24M-NT-00 NMB Tech
    11938KA-24M-NT-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 11938KA-24M-NT-00 is described as FAN 24VDC 119X38MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM