11938KA-24M-NL-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-24M-NL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 119X38MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-24M-NL-00 NMB Tech
    11938KA-24M-NL-00 NMB Tech
    11938KA-24M-NL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 11938KA-24M-NL-00 is described as FAN 24VDC 119X38MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A