11938KA-24L-NT-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-24L-NT-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 119X38MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-24L-NT-00 NMB Tech
    11938KA-24L-NT-00 NMB Tech
    11938KA-24L-NT-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 11938KA-24L-NT-00 is described as FAN 24VDC 119X38MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"