11938KA-24L-NL-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-24L-NL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 24VDC 119X38MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-24L-NL-00 NMB Tech
    11938KA-24L-NL-00 NMB Tech
    11938KA-24L-NL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 11938KA-24L-NL-00 is described as FAN 24VDC 119X38MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE