11938KA-24J-EA-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-24J-EA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 83.6CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-24J-EA-00 NMB Tech
    11938KA-24J-EA-00 NMB Tech
    11938KA-24J-EA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 11938KA-24J-EA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 83.6CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM