11938KA-12N-EA-00 NMB Tech
  • Part Number: 11938KA-12N-EA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 12VDC, 129.9CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 11938KA-12N-EA-00 NMB Tech
    11938KA-12N-EA-00 NMB Tech
    11938KA-12N-EA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 11938KA-12N-EA-00 is described as Product Description: Fan, 12VDC, 129.9CFM, Std 2 wire, 119mmSQx38mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> Axial Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Axial Fans
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM