10030GE-12N-YA-F0 NMB Tech
  • Part Number: 10030GE-12N-YA-F0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXL 100MM DIA BALL 12VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 10030GE-12N-YA-F0 NMB Tech
    10030GE-12N-YA-F0 NMB Tech
    10030GE-12N-YA-F0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 10030GE-12N-YA-F0 is described as FAN AXL 100MM DIA BALL 12VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
    Thermal Support Devices
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V