09232VA-24R-CAS-0 NMB Tech
  • Part Number: 09232VA-24R-CAS-0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 92X32MM 24VDC IP69K
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 09232VA-24R-CAS-0 NMB Tech
    09232VA-24R-CAS-0 NMB Tech
    09232VA-24R-CAS-0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 09232VA-24R-CAS-0 is described as FAN 92X32MM 24VDC IP69K. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    View
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT