09225VA-24Q-CA-00 NMB Tech
  • Part Number: 09225VA-24Q-CA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 92X25MM 24VDC IP69K
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 09225VA-24Q-CA-00 NMB Tech
    09225VA-24Q-CA-00 NMB Tech
    09225VA-24Q-CA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 09225VA-24Q-CA-00 is described as FAN 92X25MM 24VDC IP69K. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD