09225KA-12M-AL-00 NMB Tech
  • Part Number: 09225KA-12M-AL-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 92X25MM 3WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 09225KA-12M-AL-00 NMB Tech
    09225KA-12M-AL-00 NMB Tech
    09225KA-12M-AL-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 09225KA-12M-AL-00 is described as FAN 12VDC 92X25MM 3WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM