09225KA-12M-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 09225KA-12M-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 92X25MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 09225KA-12M-AA-00 NMB Tech
    09225KA-12M-AA-00 NMB Tech
    09225KA-12M-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 09225KA-12M-AA-00 is described as FAN 12VDC 92X25MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM