08025SS-24Q-AT-D0 NMB Tech
  • Part Number: 08025SS-24Q-AT-D0
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN AXL 80X80MM SLEEVE 24VDC
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08025SS-24Q-AT-D0 NMB Tech
    08025SS-24Q-AT-D0 NMB Tech
    08025SS-24Q-AT-D0 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08025SS-24Q-AT-D0 is described as FAN AXL 80X80MM SLEEVE 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by NMB Tech
    ---> DC Fans from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  DC Fans
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK