08025SA-24N-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08025SA-24N-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 41.3CFM, Std 2 wire, 80mmSQx25mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 08025SA-24N-AA-00 NMB Tech
    08025SA-24N-AA-00 NMB Tech
    08025SA-24N-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 08025SA-24N-AA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 41.3CFM, Std 2 wire, 80mmSQx25mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"