08025SA-24M-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08025SA-24M-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 36.0CFM, Std 2 wire, 80mmSQx25mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 08025SA-24M-AA-00 NMB Tech
    08025SA-24M-AA-00 NMB Tech
    08025SA-24M-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 08025SA-24M-AA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 36.0CFM, Std 2 wire, 80mmSQx25mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"