08025SA-24L-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08025SA-24L-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: Product Description: Fan, 24VDC, 30.4CFM, Std 2 wire, 80mmSQx25mm
  • Category: Axial Fans
  • Status:
  • More about 08025SA-24L-AA-00 NMB Tech
    08025SA-24L-AA-00 NMB Tech
    08025SA-24L-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the Axial Fans category. 08025SA-24L-AA-00 is described as Product Description: Fan, 24VDC, 30.4CFM, Std 2 wire, 80mmSQx25mm . Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM