08025SA-12P-AA-00 NMB Tech
  • Part Number: 08025SA-12P-AA-00
  • Manufacturer Name: NMB Tech
  • Description: FAN 12VDC 80X25MM 2WR
  • Category: DC Fans
  • Status:
  • More about 08025SA-12P-AA-00 NMB Tech
    08025SA-12P-AA-00 NMB Tech
    08025SA-12P-AA-00 is manufactured by NMB Tech and is categorized in the DC Fans category. 08025SA-12P-AA-00 is described as FAN 12VDC 80X25MM 2WR. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"